Reklam Alanı
Zaman: 18 Nisan 2014, 10:02

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız, lütfen Kurallar ve Sıkça Sorulan Sorular sayfalarımızı okuyunuz. Forumlarımıza mesaj gönderebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Forumlarımızdaki mesajları görüntülemek için forumlar sayfamızdan istediğiniz forumu seçip ziyaret edebilirsiniz.

Forum kilitlendi Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 18 Ekim 2005, 08:41 
New Friend
New Friend
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar günaydın,
TRIDENT FTA 4500 bir uydu alıcısı aldım bütün ayarlar tamam ama şifreli kanallara şifre giremiyorum. Zannediyorum yeni güncellenmiş yazılım gerekiyo. Bu yazılımı neredenbulur ve nasıl yüklerim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Paylaş:

MesajGönderilme zamanı: 19 Ekim 2005, 00:01 
Fast Friend
Fast Friend
Kullanıcı avatarı

sadrazam yazdı:
Arkadaşlar günaydın,
TRIDENT FTA 4500 bir uydu alıcısı aldım bütün ayarlar tamam ama şifreli kanallara şifre giremiyorum. Zannediyorum yeni güncellenmiş yazılım gerekiyo. Bu yazılımı neredenbulur ve nasıl yüklerim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

menü /cihaz bilgisi /7799 tuşla
code edit bir bölüm acılır ordan elle gire bilirsin emüde aktif olur bu sekilde

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Forum kilitlendi Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2 mesaj ] 

Benzer başlıklar
 Başlıklar   Yazar   Cevaplar   Görüntüleme   Son mesaj 
Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. trident yazilimlari

mefisto

1

2030

14 Aralık 2005, 22:26

ibrahimaktas Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. TRIDENT TCI 6000 en son yazılımı varmı

sadrazam

4

6256

29 Haziran 2006, 12:31

goksum2910 Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. nextkey cs-2300 fta

soyleriletisim

0

2850

06 Ocak 2006, 14:40

soyleriletisim Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Vestel Dvb4 3600 Fta

xray

2

3056

14 Aralık 2005, 02:09

coolboy Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. ELMAX yeniden fta yayında

eski_burak

2

1836

13 Mayıs 2006, 01:29

electra Son mesajı görüntüle

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Yeni konular Yeni konular Site haritası Site haritası

© 2003, 2013 Türkiye Forum | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Geçerli XHTML | CSS | Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
phpBB SEO

Reklam Alanı

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.