Tonlarca Türkçe E-Book !

Kitaplar Dünyası forumunda bulunan Tonlarca Türkçe E-Book ! konusunu görüntülüyorsunuz...
Yeni çıkan kitaplar ve severek okuduğumuz kitaplar hakkında yorumlar, paylaşımlar.

Tonlarca Türkçe E-Book !

Mesajgönderen Schiz0

elimdeki ebooklari paylasima aciyorum...Guncelleme gunluk olarak devam edecektir....Kategorili temiz bir listeleme yaptim.Umarim isinizi gorur...Kolay gelsin...

Iexplorer ,ftp programlari veya flashget kullanimi serbesttir.FTP geceyarisi daha hizli olacaktir.Ortalama hiz 15-25k kisi basina

Linkler silinmiştir
âLmâ bênî kâr$ınâ KAN kârı$ır gözyâ$ınâ..!
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
Schiz0
Fast Friend
Fast Friend

Mesajgönderen MARTI

Bir bakayim icerikleri ne imis. Bos zamanlarimda okunabilecek cogu kitabi Türkiye' me götürmüstüm ve bir haftadir surada e kitap ariyordum. Cok iyi oldu, tesekkür ediyorum Schiz0.
Kullanıcı avatarı
MARTI
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Dön Kitaplar Dünyası

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.