Takip ettiğiniz yerli/yabancı DJ'ler ?

Müzik forumunda bulunan Takip ettiğiniz yerli/yabancı DJ'ler ? konusunu görüntülüyorsunuz...
UYARI: Hiç bir sanatçıya veya kişiye ait MP.3 ve benzeri müzik dosyaları ya da linkleri yayınlamak ve paylaşmak yasaktır.
Sevdiğiniz şarkılar, yeni çıkan albüm tanıtımları, sevdiğiniz yerli ve yabancı sanatçılar hakkında yorumlar.

Takip ettiğiniz yerli/yabancı DJ'ler ?

Mesajgönderen dJ4

Benim TOP 10 :

1- TIESTO
2- PAUL VAN DYK
3- ATB
4- KLUBBINGMAN
5- BENNY BENASSI
6- OAKENFOLD
7- JEAN
8- MAURO PICOTTO
9- GIGI D'AGOSTINO
10 - ALIGATOR
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesajgönderen IcEman

Tiesto
Paul Van Dyk
Oakenfold
Timo Maas

dinlerım özellıkle Oakenfold -Dread Rock sarkısı cok hoşuma gidiyor tavsiye ederim.. :-)
IcEman

Mesajgönderen izmirliblg

evet saydığınız isimler gerçekten işinde başarılı kişiler ama türk dj leri unutmayalım bizimkilerde işini baya iyi yapıyorlar hatta bi sitede dj ler yarışması bile yapılıyor orda baya iddalı kişiler var mesela dj beyza 1 saat 45 dak. bir şarkısı var baya trans moduna geçırıyor insanı dinlemenizi tavsiye ederim...burda sitenin ismini vemek isterdim ama kurallar (imzada yazıyor) 8)
DÖN BAK BİR ARKANA YAŞANMAMIŞ OLANLAR PİŞMANLIKTIR ASLINDA (www.clubbir.com)
Kullanıcı avatarı
izmirliblg
New Friend
New Friend

Mesajgönderen dJ4

Benim Taktir ettiğim Türk DJ'ler kendileri ürün verebilenler sadece, dikkatinizi çektiyse sıraladığım yabancı dj'lerinden hepsinin kendi çalışmalar vardır. Bence DJ'lik sadece çalmak ve remix yapmaktan ibaret değildir ...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesajgönderen izmirliblg

Bende müzikle uğraşan biriyim bi ara bende denedim bazı şarkılardan çalıp remix falan yapayım dedim ama gerçekten zor bir iş kendi kafamdan bir parça yapayım dedim daha kolay oldu ha dj falan deyilim tabi bence sizde denemelisiniz benim kullandığım programlardan biri DANCE EJAY 7 bu programda baya kolay ...
DÖN BAK BİR ARKANA YAŞANMAMIŞ OLANLAR PİŞMANLIKTIR ASLINDA (www.clubbir.com)
Kullanıcı avatarı
izmirliblg
New Friend
New Friend

Mesajgönderen dJ4

Evet dance e jay 7 bendede var ilk dance e-jay'den beri takip ediyorum hatta 7'ye kadar bütün versiyonları var ;) Bende "VirtualDJ" programını öneriyorum bu konuda çalışmak isteyenlere, programın neredeyse kendi kenidene yapabildikleri birçok dj'den çok daha ustaca.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesajgönderen Zen

smoothjazz.com dinlerim cogunlukla ve sabahlari bi bayan var chicago'dan yayin yapiyo ve guzel sarkilar caliyo ama adini bilmiyorum : )
What the eyes see is knowledge, what the heart knows is certainty.
Kullanıcı avatarı
Zen
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen FOXYTURK

ARKADAŞALAR BENDE BİR DJ SAYILIR BAZEN ÇALIYORUM.RİTİM KULAĞIM VAR.BENİM TAKİP ETTİĞİM YERLİ DJ LER DEN DJ ONUR,DJ MURATTİ
YABNCILAR DAN İSE,TİESTO ...VS.
Kullanıcı avatarı
FOXYTURK
New Friend
New Friend

Mesajgönderen EFECAN

dj TİESTO şarkılarına bakarım ve çoğu güzeldir
Resim
Kullanıcı avatarı
EFECAN
Slow Friend
Slow Friend

Mesajgönderen dJ4

Son günlerde takip isim "DJ Shog"
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Sonraki

Dön Müzik

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.