Samara nedir? Samara kimdir?


Soru - Cevap forumunda bulunan Samara nedir? Samara kimdir? konusunu görüntülüyorsunuz...
Ziyaretçiler ya da kullanıcılar tarafından etik kurallar dahilinde sorulan her türlü soruları araştırarak bu forumdan yanıtlıyoruz.

Samara nedir? Samara kimdir?

Mesajgönderen taNGo » 14 Kasım 2017, 12:40

Samara, ünlü Halka (Ring) adlı korku filmlerindeki bir karakterin adıdır. Asıl adı Samara Morgan olan kurgusal karakter; uzun, gözlerinin önüne düşen saçlarıyla ve korkunç yüz simasıyla tanınmaktadır.

Resim
Samara Morgan

Samara Morgan karakterini ilk Halka filminde Daveigh Chase adlı oyuncu canlandırmıştır. Filmin sonraki devam serilerinde Kelly Stables, Bonnie Morgan, Zoe Pessi ve Yukie Nakama gibi oyuncular da Samara Morgan'ı canlandıran isimler olmuştur.

Samara, aynı zamanda İngilizce bir kelime olup Türkçe'de Akçaağaç tohumu anlamına gelmektedir.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3619
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Dön Soru - Cevap

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.

cron