Sence o mu yoksa senmi

Seviyorum forumunda bulunan Sence o mu yoksa senmi konusunu görüntülüyorsunuz...
Hayatta sevdiğiniz herşey hakkında..Sevdiğinizi, sevenlerinizi haykırın..

Mesajgönderen fetza » 25 Ağustos 2006, 00:38

Hicran yazdı:her ne yapsam yanlis dogrularda yanlis sadece benim yaptigim ufak hatalar gundemde cani sikildiginda maziyi acip kavga cikarmak en sevdigi sey ben bu kadar kolay seni seviyorum derken o zorlaniyo bitirelim dedigimdede dünya kopuyor seviyormu sevmiyormu anlamis degilim ama benim onu ölürcesine sevdigimi butun dunya biliyor en cok ben seviyorum ...
:cry:
...
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
fetza
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen TuRkUaZA » 04 Temmuz 2008, 09:10

ne ben onu ne de o beni seviyorum. ben o şerefsizin sevgisine kalmadım
H@Y@TT@ V@ROL@B!LMEK S@N@TT!R...
Kullanıcı avatarı
TuRkUaZA
Quick Friend
Quick Friend

Re: Sence o mu yoksa senmi

Mesajgönderen aska_ozlemim » 05 Mayıs 2009, 04:23

Hicran yazdı:Sence omu seni cok seviyor yoksa senmi onu :D
ben daha cok seviyordum ama degerimi bilmedi KAHROLASI
aska_ozlemim
New Friend
New Friend

Re: Sence o mu yoksa senmi

Mesajgönderen srdardmir34 » 16 Mayıs 2017, 00:17

Kimse sevmiyor be üstad...
srdardmir34
Quick Friend
Quick Friend

Önceki

Dön Seviyorum

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.