Nintendo Labo: Kartonlar ile dijital dünya birleşiyor


Haberler forumunda bulunan Nintendo Labo: Kartonlar ile dijital dünya birleşiyor konusunu görüntülüyorsunuz...
Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Nintendo Labo: Kartonlar ile dijital dünya birleşiyor

Mesajgönderen taNGo » 19 Ocak 2018, 14:58

Nintendo, bildiğimiz basit kartonlar ile konsol oyunu deneyimini bir üst seviyeye çıkarmaya hazırlanıyor.

Resim

Konuyla ilgili bir tanıtım videosu da yayınlayan Nintendo'nun bu yeni ve geliştirilmeye açık fikri sayesinde ucuz malzemeden üretilen kartonlar, oyun oynamak için kullanılan bir aksesuar haline gelecek.Tıpkı eski tip karton maketlerde olduğu gibi; kartondan olta, piyano, robot v.b. gibi çeşitli aksesuarlar oluşturup Nintendo Switch konsoluyla entegre edildiğinde, ortaya gerçekçi oyun deneyimleri çıkıyor. Boyanabilen ve değişik fikirlerle geliştirilebilen bu kartonlar sayesinde dijital dünyada yeni ve farklı bir adım atılması planlanıyor.

Resim

Resim

2018'in ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak Nindento Labo setleri ilk etapta Nintendo Labo Variety Kit ve Nintendo Labo Robot Kit olmak üzere iki farklı karton aksesuar seti olarak piyasaya sürülecek.

Nintendo Labo Variety Kit içeriğinde piyano, olta, ev, yarış arabası ve motosiklet olarak kullanılabilen kartondan aksesuarlar bulunacak. Nintendo Labo Variety Kit fiyatı 70 dolardan satışa sunulacak.

Nintendo Labo Robot Kit ise kartondan giyilebilir bir aksesuar olarak satışa sunulacak. Bu aksesuar ile Nintendo Switch oyun konsolu birleştiğinde, kullanıcı oyun içerisindeki robotu farklı etkileşimlerle birlikte yönetebilecek. Nintendo Labo Robot Kit fiyatı 80 dolardan satışa sunulacak.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3619
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.