msnde mailimi açamıyorum

WLM Hata Kodları ve Çözümleri forumunda bulunan msnde mailimi açamıyorum konusunu görüntülüyorsunuz...
Windows Live Messenger / MSN Messenger programlarında karşılaşılan hatalar / hata kodları ve çözümleri.

msnde mailimi açamıyorum

Mesajgönderen Batur

arkadaslar msn i açıyorum ancak inbox ıma giremiyorum kendi bilgisayarımda ancak başka bilgisayarda girebiliyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen!!!

Paylaş:
Batur
New Friend
New Friend

Mesajgönderen dJ4

Başlat menusunden programlara baktığında en yukarıda "set program access and defaults" varsayılan programaları ayarla gibisinden bi işaret vardır yuvarlak windows renklerinde ona tıklayıp costum kendi ayarlarını seçmen lazım en allttaki ve oralarada bütün seçeneklere kendi tarayıcımı vs vs.. yapman lazım ...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Dön WLM Hata Kodları ve Çözümleri

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.