iPhone son aramaları tek tek silme


iPhone forumunda bulunan iPhone son aramaları tek tek silme konusunu görüntülüyorsunuz...
iPhone hakkında genel bilgiler, iPhone uygulamaları, iPhone zil sesleri, iPhone oyunları ve iPhone yardım destek forumu

iPhone son aramaları tek tek silme

Mesajgönderen taNGo » 06 Temmuz 2011, 18:31

Bildiğimiz gibi iPhone 2, iPhone 3, iPhone 3GS ve hatta iPhone 4 dahil olmak üzere hiç bir iPhone'da son aranılan numaraları tek tek silme özelliği yoktu.

Yeni tanıtılan Apple'ın iPhone işletim sistemi iOS 5'e son aramaları tek tek silme özelliği eklendi. Şu an beta aşamasında olan iOS 5 yakın bir zamanda kullanıcılara güncelleme yapmaları için yayınlanacak. Apple, kullanıcı geribildirimlerini biraz geç dikkate almış olsa da yeni iOS 5 iPhone'dan yapılan Son Aramaları parmağınızı kaydırarak tek tek silmeye imkan verecek. Böylece gelecek nesil iPhone 5'te de bu sorunun önüne geçilecek gibi görünüyor.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3612
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Re: iPhone son aramaları tek tek silme

Mesajgönderen dJ4 » 08 Ağustos 2011, 18:58

Bir habere göre iPhone 5 yada 4s ne şekilde adlandırılırsa adlandırılsın 5 kasım 2011'de Türkiye'de olacakmış bir gsm operatörünün yardım merkezine gönderdiği mailinde yazıyormuş söylenene göre.
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin
 
Mesajlar: 4057
Kayıt: 24 Haziran 2003, 00:15
Konum: Real World


Dön iPhone

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.