İnternet Üzerİnden Telefona Bedava Sms Atma İŞlemİ

Cep Telefonu Dünyası forumunda bulunan İnternet Üzerİnden Telefona Bedava Sms Atma İŞlemİ konusunu görüntülüyorsunuz...
Cep Telefonları ile ilgili güncel haberler, hiç bir kategoriye uymayan diğer modeller, model karşılaştırmaları, uygulamalar, paylaşımlar, tartışmalar.

İnternet Üzerİnden Telefona Bedava Sms Atma İŞlemİ

Mesajgönderen ILHANMANSIZ19

sms atma işlemini yabancı bir video paylaşım sitesi aracılığı ile yapıyoruz.ben kontorüm kalmadığımda bazen kullanıyordum ve sizleri de bundan istifade ettirmek istedim.
verdiğim linkten başka sitelerde bedava msj. verio ama çoğu fos. çalışmıyor veya üyelik istiyor.benim verdiğimde üyelik felan yok %100 gerçek...
ben gibi -20 kontorünüz varsa işe yarar

siteyi açıyor ve ana sayfadaki veya videonun altında bulunan

resme tiklyarak
region:turkey
number: cep numarasını yaz ör: 5321234567
txt-smg: buraya mesaj yazıyorsunuz dikkat Türkçe karakter olmamalı
send it diyoruz bu kadar !

not: kim olduğunuzu belirtin yoksa msj alan anlamaz.

mesajı alan kişide üstte ing. yazılar olacak (reklam)ve "you: " diyip msjnız yer alacak
buradan % 100 msj atılıyor
(alıntı)

Düzenleme: İlgili web sitesi artık kullanım dışı olduğu için bağlantı silinmiştir.
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ..
İTAAT ET..!
ÇÜNKÜ BİZ KRALIZ..
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
ILHANMANSIZ19
New Friend
New Friend

Mesajgönderen MeanMachine

Bu tür şeylere pek inanmam ama yinede sağol..
Resim

MeanMach1ne@msn.com
Kullanıcı avatarı
MeanMachine
New Friend
New Friend

Mesajgönderen hasat63

cok sagollllllll
hasat63
New Friend
New Friend

Mesajgönderen asker54

sonradan kontor gitmesin ?
asker54
New Friend
New Friend

Mesajgönderen serserimg

kardes senin verdigin adres saçma sapan yere gidiyor msj kutusu diye birşey yok
serserimg
New Friend
New Friend

Dön Cep Telefonu Dünyası

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.