internet explorer başka sayfa açıyor

Windows İşletim Sistemleri forumunda bulunan internet explorer başka sayfa açıyor konusunu görüntülüyorsunuz...
Windows İşletim Sistemleri hakkındaki sorunlarınız.

internet explorer başka sayfa açıyor

Mesajgönderen hakben » 12 Mart 2006, 10:54

:cry: :( :-( arkadaşlar ben internet expolrer 6 kullanyorum ben adres çubuğuna "www" ile başlayan bir adres yazdığımda başka bir siteye yönlendiriyor "www" dan önce httpsini yazmam gerekio lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin bana
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
hakben
New Friend
New Friend

Mesajgönderen kingarthur » 12 Mart 2006, 11:47

bilgisayarına anasayfanı yönlendirebilen spy yazılımı bulaşmış. örneğin cool web search olabilir. Yapman gereken ise iyi bir antivirüsle tarayıp ad-aware vb. bir antispyware yazılımı ile taratıp temizlemendir.
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

Resim
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen Jedi » 12 Mart 2006, 11:48

Bazı dialer lar yüzünden kaynaklanıyor bu. c: den ve regeditten tek tek elinle bulup silmen gerekiyor bunları çünkü benim bildiğim kadarıyla herhangi bir program tespit edemiyordu bunları. Bu yol olmazsa format tek çözüm gibi veya explorer yerine başka bir browser kullanamayı tercih edebilirsin.
I'm the haunter of the embracing dark.
I'm the bringer of fear.
I'm the scorner of peace and tranquility.
I ride the stormcloud and the night!
I seek to be Sith, in all its manifestations.
Kullanıcı avatarı
Jedi
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

arkadaşlar çok teşkür ederm şimdi bi deneyimm

Mesajgönderen hakben » 12 Mart 2006, 22:14

arkadaşlar çok teşkür ederm şimdi bi deneyimm
Kullanıcı avatarı
hakben
New Friend
New Friend

Mesajgönderen mourhuun » 13 Mart 2006, 02:39

mozilla nın firefox unu kullan. elin alışınca zaten bırakamazsın. hem spy eklenti derdin de olmaz. explorerin bir eklentisi var onu temizleyen. google de aratsan çıkar aslında.
Ayrıldı gönül yine bir tek eşinden
Bulmakta teselli batan akşam güneşinden
Alnımdaki hattı yaşımın matemi sanma
Her çizgi açıldı acı hicran ateşinden
İşsiz mühendisle yine yeniden
Kullanıcı avatarı
mourhuun
Fast Friend
Fast Friend

Dön Windows İşletim Sistemleri

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.