Reklam Alanı
Zaman: 25 Ekim 2014, 22:41

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız, lütfen Kurallar ve Sıkça Sorulan Sorular sayfalarımızı okuyunuz. Forumlarımıza mesaj gönderebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Forumlarımızdaki mesajları görüntülemek için forumlar sayfamızdan istediğiniz forumu seçip ziyaret edebilirsiniz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 19 Mart 2006, 15:10 
Lover of TurkiyeForum
Lover of TurkiyeForum
Kullanıcı avatarı

Bazen İnternet Explorer Giriş Sayfasını Değiştirmek İstediğinizde İnternet Özelliklerinin Bu Bölümü Kapalı Oluyor.
İnternet Explorer ayarlarından giriş sayfanızı değiştirmeye çalışıyorsanız ve bu ayar kullanılamıyorsa ya da değiştirdiğiniz halde yine de düzelmiyorsa aşağıdaki açıklamaları okuyun.

Şu İşletim Sistemleri'nde çalışır:
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8

Şu Internet Explorer sürümlerinde çalışır:
Internet Explorer 7
Internet Explorer 8
Internet Explorer 9
Internet Explorer 10

Yapılacaklar:
1- Başlat'ı tıklayın
2- Çalıştır'ı tıklayın (Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8'de masaüstündeyken klavyeden windows tuşu+R tuşuna aynı anda basarsanız Çalıştır penceresi açılacaktır)
3- Çalıştır penceresindeki kutucuğa regedit yazın.
4- Açılan regedit penceresinde HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\İnternet Explorer\Control Panel'i açın.
5- Sağda yazan HomePage REG_DWORD 0X00000001(1) değerindeki sadece parantez içindeki 1'i 0 (sıfır) yapın bilgisayarınızı kapayıp açın.

Eğer yine de sorun düzelmiyorsa;

1 - 3 arası adımları tekrarlayın. Bu sefer regedit penceresinde HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\İnternet Explorer\Control Panel'i açın ve yine sağda yazan HomePage REG_DWORD 0X00000001(1) değerindeki sadece parantez içindeki 1'i 0 (sıfır) yapın bilgisayarınızı kapayıp açın.

Voleeee işlem tamam. Başlangıç sayfanızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Unutmadan; sisteminizi bps spyware remover, ad-aware ve spy sweeper ile registryye girmeden temizlikten geçirin.

.ılı. Acil Destek .ılı.

Paylaş:

MesajGönderilme zamanı: 14 Mayıs 2010, 21:33 
New Friend
New Friend

arkadaşım çok teşekkür ederim paylaşımlar içinn

MesajGönderilme zamanı: 18 Haziran 2010, 15:12 
New Friend
New Friend
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar çözüm burada giris-sayfami-degistiremiyorum-diyen-arkadaslara-100-cozum-vt42032.html bu adrese girip yardım alabilirsiniz...

MesajGönderilme zamanı: 28 Haziran 2010, 20:48 
New Friend
New Friend

bunun garanti çözümü şu :
ben ie7 kullanıom sizde ie7 indirin ve kurduktan sonra :

Şu anda görüntülediğiniz web sayfasını giriş sayfanız yapmak için şunları yapın:

Daha önce böyle yapmadıysanız, Internet Explorer'ı açın ve giriş sayfası olarak kullanmak istediğiniz sayfaya gidin. (mesala:www.google.com)
ev resminin sağ tarafındaki oku tıklatın ve ardından Giriş Sayfası Ekle veya Değiştir'i tıklatın.
Giriş Sayfası Ekle veya Değiştir iletişim kutusunda, aşağıdakilerden birini yapın:
Geçerli web sayfasını tek giriş sayfanız yapmak için, Bu web sayfasını tek giriş sayfanız olarak kullanın öğesini tıklatın.
Giriş sayfası sekme kümesini başlatmak veya geçerli web sayfasını giriş sayfası sekme kümenize eklemek için Bu web sayfasını giriş sayfası sekmelerinize ekleyin öğesini tıklatın.
Varolan giriş sayfanızı veya giriş sayfası sekme kümenizi en son açtığınız web sayfalarıyla değiştirmek için, Geçerli sekme kümesini giriş sayfanız olarak kullanın öğesini tıklatın. Bu seçenek yalnızca Internet Explorer'da birden fazla sekme açık olduğunda kullanılabilir.
Değişiklerinizi kaydetmek için Evet’i tıklatın.

2.yöntem de bu :
(BU YÖNTEM ALINTIDIR)

1.Adım : önce başlat menüsünden çalıştır a tıklıyoruz.
2.Adım : önümüze gelen ufak ekrandaki satıra "gpedit.msc" yazıp enter a basıoruz.
3.Adım : açılan pencereden "Windows ayarları" sekmesini açıyoruz.
4.Adım : alta doğru açılan seçeneklerden "Internet Explorer Bakım" a bir kere tıklıyoruz.
5.Adım : sağ tarafta çıkan ilkelerden "URL'ler" i seçip çift tıklıyoruz.
6.Adım : önümüde açılan URL ekranından "Önemli URL'ler" e çift tıklıyoruz.
7.Adım : şimdi açılan sayfadaki satıra ana sayfamızın olmasını istediğimiz adresi giriyoruz ve tamam diyoruz.( örneğin: http//www.google.com/ )

Artık Giriş Sayfanız Değiştirilmiş Oldu Ve Rahatınıza Bakabilirsiniz =)

MesajGönderilme zamanı: 29 Aralık 2010, 00:10 
New Friend
New Friend

OLMUYORRRR.
KARDEŞ ''KAYIT DEFTERİ DÜZENLEME, YÖNETİCİNİZ TARAFINDAN DEVERDEN ÇIKARILMIŞ'' diye bir yazı geliyor ve ana sayfam hala değişmedi

MesajGönderilme zamanı: 01 Şubat 2011, 23:35 
WebMaster
WebMaster
Kullanıcı avatarı

neretil yazdı:
OLMUYORRRR.
KARDEŞ ''KAYIT DEFTERİ DÜZENLEME, YÖNETİCİNİZ TARAFINDAN DEVERDEN ÇIKARILMIŞ'' diye bir yazı geliyor ve ana sayfam hala değişmedi

regedit'e tekrar girip HKEY_CURRENT_USER\Software\microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System'i açarak DisableTaskMgr anahtarının dword değerini 00000000 yapın düzelecektir.

MesajGönderilme zamanı: 02 Şubat 2011, 11:12 
Slow Friend
Slow Friend

Güzel paykaşım. Benimki ne zamandır Www.FaceBook.Com adresindeydi. Şimdi Www.Google.Com adresine aldım. Paylaşım için teşekkür ederim.

MesajGönderilme zamanı: 18 Temmuz 2013, 02:30 
New Friend
New Friend

arama motoruna sağ tıkla özelliklere gir hedef yazan yere şunu yaz ("C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" http://www.google.com.tr/)

MesajGönderilme zamanı: 29 Ekim 2013, 15:24 
New Friend
New Friend

Çözüm yolu için;
1-Başlat - Çalıştır'a Regedit yazın
2-Çıkan ekranda HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel anahtarını açın
3-HomePage değerine çift tıklayın 1 olan değer verisini 0 (sıfır) olarak değiştirip tamam butonuna tıklamanız yeterlidir.

MesajGönderilme zamanı: 08 Eylül 2014, 23:42 
New Friend
New Friend

arkadaşım merhaba ben denedim ama 4.üncü adımdan sonra dediğin yerleri bulamadım internet exp. ayarları yok yardımcı olabilirmisinz lütfen :( :(

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 10 mesaj ] 

Benzer başlıklar
 Başlıklar   Yazar   Cevaplar   Görüntüleme   Son mesaj 
Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. formatta no giriş

maxmaster

1

1340

20 Mayıs 2008, 22:02

bjk_murat Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. GİrİŞ Sayfasi

samanyolu

3

3302

24 Ocak 2009, 20:43

busbus Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. İnternet Explorer Giriş Sayfası Değiştirme

nestlebest

0

29303

18 Haziran 2010, 15:09

nestlebest Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Arkadaşlar bi ilgilenirseniz sevirim.

figarobjk

5

791

27 Mart 2008, 09:31

OSMAN_55 Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

bitasli

7

1098

20 Mayıs 2008, 22:49

bjk_murat Son mesajı görüntüle

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

© 2003, 2014 Türkiye Forum | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Geçerli XHTML | CSS | Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
phpBB SEO

Reklam Alanı

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.