Reklam Alanı
Zaman: 01 Kasım 2014, 16:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız, lütfen Kurallar ve Sıkça Sorulan Sorular sayfalarımızı okuyunuz. Forumlarımıza mesaj gönderebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Forumlarımızdaki mesajları görüntülemek için forumlar sayfamızdan istediğiniz forumu seçip ziyaret edebilirsiniz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: flash bellek görünmüyor
MesajGönderilme zamanı: 24 Mart 2006, 02:58 
New Friend
New Friend

arkadaşlar 1-2 aydır usb belleğimi ne güzel kullanıyodum bu ara taktım yine bekledim tanıdı donanım bulundu dedi bilgisayarımı açtım ama orda görünmüyor.donanımı güvrnlr kaldırdıktan sonra yine denedim başka girişlerde denedim aynısı oldu.aygıt yöneticisine baktım hatalı bişey yok.toshiba olarak tanıyo yazıyo. kaldırdım ordan tekrar tarattım bişey olmadı.başka pc de oldu.bi de sistem geri yüklemeyle oldu .nasıl düzeltebilirim.bilgisi olan var mı

Paylaş:

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 29 Mart 2006, 17:38 
Slow Friend
Slow Friend
Kullanıcı avatarı

masaüstündeki bilgisayarım simgesine sağ tıkla /yönet/depolama/disk yönetimi oradan bir bak bakalım gözüküyormu biçimlendirme dene biçim bozukluğu olmuş olabilir

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 31 Mart 2006, 08:18 
Co-Admin
Co-Admin
Kullanıcı avatarı

http://h18007.www1.hp.com/support/files ... 20306.html

hp'nin bu ücretsiz programıyla diski biçimlendirmeyi deneyebilirsin ...

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 10 Nisan 2006, 23:12 
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum
Kullanıcı avatarı

benimde başıma gelmişti bu anakartın usb leri bozulmuş meğerse ama aynısı olmayabilir

Resim

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 11 Nisan 2006, 03:18 
Fast Friend
Fast Friend
Kullanıcı avatarı

flash diskin bozulmuş hiç ugraşma garantiye gönder

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 23 Nisan 2006, 11:36 
Quick Friend
Quick Friend
Kullanıcı avatarı

Anakarta Bİr Problem Olmasin ????

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 6 mesaj ] 

Benzer başlıklar
 Başlıklar   Yazar   Cevaplar   Görüntüleme   Son mesaj 
Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Flash bellek yazmaya karşı korumalı hatası

asu

7

1885

27 Mart 2014, 19:21

baransel857 Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Nero6 ile Multisession disk yaptim ama Trackler gorunmuyor

pruva

2

1781

14 Eylül 2005, 13:11

mustafaburak112 Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Macintosh mavi ekran fiziksel bellek hatası

mursell

0

520

15 Eylül 2011, 18:30

mursell Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. bellek read sorunu lütfen yardım edinnn cok acil!!!!!!!!!!!!

orhun1453

0

197

29 Mart 2010, 22:01

orhun1453 Son mesajı görüntüle

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

© 2003, 2014 Türkiye Forum | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Geçerli XHTML | CSS | Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
phpBB SEO

Reklam Alanı

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.