flash bellek görünmüyor

PC Yardım forumunda bulunan flash bellek görünmüyor konusunu görüntülüyorsunuz...
Bilgisayarlar hakkındaki genel sorunlar, almak istediğiniz bilgisayarlar v.b.

flash bellek görünmüyor

Mesajgönderen ottomana

arkadaşlar 1-2 aydır usb belleğimi ne güzel kullanıyodum bu ara taktım yine bekledim tanıdı donanım bulundu dedi bilgisayarımı açtım ama orda görünmüyor.donanımı güvrnlr kaldırdıktan sonra yine denedim başka girişlerde denedim aynısı oldu.aygıt yöneticisine baktım hatalı bişey yok.toshiba olarak tanıyo yazıyo. kaldırdım ordan tekrar tarattım bişey olmadı.başka pc de oldu.bi de sistem geri yüklemeyle oldu .nasıl düzeltebilirim.bilgisi olan var mı

Paylaş:
ottomana
New Friend
New Friend

Mesajgönderen ilyask

masaüstündeki bilgisayarım simgesine sağ tıkla /yönet/depolama/disk yönetimi oradan bir bak bakalım gözüküyormu biçimlendirme dene biçim bozukluğu olmuş olabilir
Kullanıcı avatarı
ilyask
Slow Friend
Slow Friend

Mesajgönderen dJ4

http://h18007.www1.hp.com/support/files ... 20306.html

hp'nin bu ücretsiz programıyla diski biçimlendirmeyi deneyebilirsin ...
Kullanıcı avatarı
dJ4
Co-Admin
Co-Admin

Mesajgönderen kingarthur

benimde başıma gelmişti bu anakartın usb leri bozulmuş meğerse ama aynısı olmayabilir
Ey Aşk! Üzülerek söylüyorum ki; Bu insanlar seni haketmiyor...

Resim
Kullanıcı avatarı
kingarthur
Best of TurkiyeForum
Best of TurkiyeForum

Mesajgönderen Muystafa

flash diskin bozulmuş hiç ugraşma garantiye gönder
M&M
Kullanıcı avatarı
Muystafa
Fast Friend
Fast Friend

Mesajgönderen madboy

Anakarta Bİr Problem Olmasin ????
Kullanıcı avatarı
madboy
Quick Friend
Quick Friend

Dön PC Yardım

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.