Eurovision 2018 Türkiye katılacak mı?


Haberler forumunda bulunan Eurovision 2018 Türkiye katılacak mı? konusunu görüntülüyorsunuz...
Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

Eurovision 2018 Türkiye katılacak mı?

Mesajgönderen taNGo » 02 Ağustos 2017, 16:19

2013 yılından itibaren Eurovision şarkı yarışmasına katılmama kararı alan Türkiye, 5 yıl sonra Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmayı planlıyor.

Resim

5 yıl önce Eurovision şarkı yarışmasına artık katılmama kararı alan TRT yönetimi fikrini değiştirerek 2018 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'na tekrar katılma kararı aldı.

Eurovision 2018'de Türkiye'yi kim temsil edecek?
Sosyal Medya'da dönen haberlere göre 2018 yılı Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi Manga'nın temsil edeceği iddia edilse de bu haber TRT tarafından henüz doğrulanmadı.

En son 2012 yılında katıldık
Türkiye, Eurovision'a en son 2012 yılında Can Bonomo ile katılmıştı. Bu yarışmanın ardından ise TRT bir daha Eurovision'a katılmama kararı almıştı.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3607
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.