Doluya koysam almıyor...Boşa koysam dolmuyor...


Paylaşmak İstiyorum forumunda bulunan Doluya koysam almıyor...Boşa koysam dolmuyor... konusunu görüntülüyorsunuz...
Paylaşmak istediğiniz aklınıza gelen konular, olaylar..

Doluya koysam almıyor...Boşa koysam dolmuyor...

Mesajgönderen CaGLa2 » 20 Ekim 2005, 00:34

Yazıp yazıp siliyorum...Silip silip yazıyorum...Bilmiyorum sonunda hangi cümle yutacak beni.Hangi cümlede kaybolmak isteyeceğim.Gece mi bulacak yalnızları.Ben mi kaybedeceğim bir gece olsun yalnızlığımı.
Gitmekle başlıyor bütün kendine dönüşler...
Yolların karmaşık doğasında üşüyorum.Ruhumu sardığım zırhın beni reddedişi gecikmiyor.Bu ben miyim, beni benden uzaklaştıran sen misin.Farkında mıyım.Fark bende mi...Bilmiyorum...Sessizlikte boş duvarlara çarpan ama cevap verilemeyen bir telefon çağrısı gibi duygularım.
Acı bir kahveyle paylaşılan tatlı sohbetlerde arıyorum seni...Üşüyen balkonlarda, titreyen tül perdenin gerisinde bir pencerede, biten boş bardaklarda, olmayan şarkılarda, okuduğum kitabın son sayfalarında, kayıp bir gecenin son karanlığında, tükenmez kalemin mürekkebinde ...
NerdeSin ...
Benimle saklambaç oynadığın karanlık sokaklara mı kaçtın yine...Seni bulmayı ve kendimi yeniden kaybetmeyi göze alabilir miyim bilmiyorum.
Özlediğimin sen olduğu ve tüm özlemlerimin sana koştuğu aşkımın sonu belirsiz çizgisinde tükeniyor limitlerim...
Paylaş:
CaGLa2
 

Dön Paylaşmak İstiyorum

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.