Bilgisayardan LCD'ye Görüntü Aktarma

Donanım forumunda bulunan Bilgisayardan LCD'ye Görüntü Aktarma konusunu görüntülüyorsunuz...
Ekran kartları, ses kartları, ramler, webcam, işlemciler v.b. gibi donanım sorunları ve paylaşımları.

Bilgisayardan LCD'ye Görüntü Aktarma

Mesajgönderen birolcinel

Arkadaşlar Bilgisayardan LCD Ekranına görüntü aktarmak istiyorum ancak sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olaak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Elimde DATRON Marka Dizüstü Bilgisayarım var. Özellikleri; Intel Mobile Core 2 Duo T5500 işlemci 1.66 GHz, 512 MB, İ945GM Ekran Kartı

Philips 42PFL5603D LCD TV ve bu iksini birleştirmek için bir ucu WGA diğer ucu Kompanent (3 soketli) kablo mevcut….

Bağlantıyı yaptıktan sonra Dizüstü Bilgisayarımı 60 Hz ve 800X600 çözünürlüğe aldım. LCD kitapçığında ise görüntü formatını “Unscaled” formatına almazsanız bilgisayarda çalıştıramazsınız yazıyor. Ancak görüntü formatına girince bu seçenek aktif değil… Philips yetkili servisinden bana kablo bağlantısı yapılınca aktifleşecek gibi bir şey söylediler. Ancak şuana kadar görüntüyü aktaramadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Paylaş:
birolcinel
New Friend
New Friend

Mesajgönderen zoroglu08

BENDE SENİN DEDIGIN SİSTEMDE DVD İZLİYORUM TV DE BENIM MASA ÜSTÜ BILGISAYARIM VAR EKRAN KARTINDA TV VİDEO ÇIKIŞI VAR ORDAN AKTARIYORUM AMA SVİDEO ÇIKISINDANDA OLUYOR EKRAM KARTI AYARLARINDAN BIR KAÇ DEĞİŞİKLİK YAPMAN LAZIM
eger ayarları yapamassan benım ekran kartının ayarlarının bır fotosunu koyarım buraya
kolay gelısın
Kullanıcı avatarı
zoroglu08
New Friend
New Friend

Dön Donanım

• Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.