Reklam Alanı
Zaman: 23 Ekim 2014, 22:51

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız, lütfen Kurallar ve Sıkça Sorulan Sorular sayfalarımızı okuyunuz. Forumlarımıza mesaj gönderebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Forumlarımızdaki mesajları görüntülemek için forumlar sayfamızdan istediğiniz forumu seçip ziyaret edebilirsiniz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 Ekim 2008, 19:29 
New Friend
New Friend

Arkadaşlar Bilgisayardan LCD Ekranına görüntü aktarmak istiyorum ancak sorunu bir türlü çözemedim yardımcı olaak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Elimde DATRON Marka Dizüstü Bilgisayarım var. Özellikleri; Intel Mobile Core 2 Duo T5500 işlemci 1.66 GHz, 512 MB, İ945GM Ekran Kartı

Philips 42PFL5603D LCD TV ve bu iksini birleştirmek için bir ucu WGA diğer ucu Kompanent (3 soketli) kablo mevcut….

Bağlantıyı yaptıktan sonra Dizüstü Bilgisayarımı 60 Hz ve 800X600 çözünürlüğe aldım. LCD kitapçığında ise görüntü formatını “Unscaled” formatına almazsanız bilgisayarda çalıştıramazsınız yazıyor. Ancak görüntü formatına girince bu seçenek aktif değil… Philips yetkili servisinden bana kablo bağlantısı yapılınca aktifleşecek gibi bir şey söylediler. Ancak şuana kadar görüntüyü aktaramadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Paylaş:

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: 19 Nisan 2009, 23:04 
New Friend
New Friend
Kullanıcı avatarı

BENDE SENİN DEDIGIN SİSTEMDE DVD İZLİYORUM TV DE BENIM MASA ÜSTÜ BILGISAYARIM VAR EKRAN KARTINDA TV VİDEO ÇIKIŞI VAR ORDAN AKTARIYORUM AMA SVİDEO ÇIKISINDANDA OLUYOR EKRAM KARTI AYARLARINDAN BIR KAÇ DEĞİŞİKLİK YAPMAN LAZIM
eger ayarları yapamassan benım ekran kartının ayarlarının bır fotosunu koyarım buraya
kolay gelısın

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2 mesaj ] 

Benzer başlıklar
 Başlıklar   Yazar   Cevaplar   Görüntüleme   Son mesaj 
Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Lcd MonİtÖr

alp902

1

727

01 Ocak 2009, 19:54

alpnr Son mesajı görüntüle

Bu başlıkta daha yeni okunmayan mesaj yok. Arçelik LCD monitör sorunu

guka

1

1566

23 Nisan 2009, 09:13

zoroglu08 Son mesajı görüntüle

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

© 2003, 2014 Türkiye Forum | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Geçerli XHTML | CSS | Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye
phpBB SEO

Reklam Alanı

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.