10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı


Haberler forumunda bulunan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı konusunu görüntülüyorsunuz...
Ana Sayfa'da yayınlanan güncel haberler.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Mesajgönderen taNGo » 10 Kasım 2017, 09:11

10 Kasım 1938 günü saat 09:05'te hayata gözlerini yuman, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 79. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.

Resim

10 Kasım programı
Mustafa Kemal Atatürk'ü anma amacıyla her yıl 10 Kasım tarihinde sabah saat 09:05'te 2 dakika süreyle Türkiye genelinde saygı duruşuna geçilir. Tüm resmi kurum, kuruluşlar ve dış temsilciliklerdeki Türk bayrakları yarıya indirilir. Ayrıca Anıtkabir'de resmi törenler düzenlenir.
Dreams
Paylaş:
Kullanıcı avatarı
taNGo
WebMaster
WebMaster
 
Mesajlar: 3619
Kayıt: 23 Haziran 2003, 19:54
Konum: Geriden

Dön Haberler

  • Benzer başlıklar
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bilgilendirme

Sitemize kayıt olan bazı kullanıcılar forumlarımıza mesaj/başlık/konu/içerik gönderme veya yazma yetkisine sahip olurlar.Bu nedenle bu kayıtlı kullanıcılar sitemiz üzerine ya da forumlarımıza direkt olarak (önceden onaysız) mesaj gönderebilmektedirler. turkiyeforum.com yöneticileri ve yardımcıları bu kullanıcılar tarafından yayınlanabilecek her türlü uygunsuz, etik kurallara aykırı, site kurallarımıza aykırı, telif haklarının ihlalini içeren, yasa dışı v.b. içerikleri/mesajları/ögeleri tespit eder etmez derhal ilgili konuyu/mesajı/başlığı/yazıyı site üzerinden sileceklerdir/yayından kaldıracaklardır ve gerekirse kullanıcının IP adresini tespit edip ilgili kullanıcıyı siteden uzaklaştıracaklardır. Yine de her türlü duruma karşı tarafımızdan tespit edilemeyen, gözümüzden kaçan, takip edilemeyen bu tarz ilgili kurallara ya da yasalara aykırı unsurlar bulursanız İletişim formunu ya da admin @ turkiyeforum.com e-posta adresini kullanarak bize bildirebilirsiniz.